Метандростенолон: використання та ефекти у бодібілдерів

Метандростенолон: використання та ефекти у бодібілдерів

Метандростенолон – це анаболічний препарат стероїдної групи. Основні галузі застосування – медицина та спорт. Головною його діючою речовиною виступає метандростенолон, який впливає на синтез білка в організмі та стимулює ріст м'язових тканин. Як представник спортивної фармакології засіб використовується в таких сферах: бодібілдинг, важка атлетика, боротьба та інші види, де необхідні сила та витривалість. Наш інтернет-магазин стероїдів Стероїд Шоп ЮА https://steroidshopua.com/uk/substance/21/ пропонує широкий вибір анаболіків для спортсменів за доступною вартістю й з доставкою. 

Метандростенолон: форма випуску та фармакологічна дія на організм

Methandrostenolone виготовляється у вигляді розчину для введення ін'єкцій та в таблетках. Першу форму найчастіше застосовуються у терапевтичних цілях у пацієнтів з порушенням росту та розвитку кісткового скелета. Такі стероїди спортсмени приймають у вигляді таблеток. Одна таблетка містить 5 мг діючої речовини. Вартість лікарського засобу залежить від форми випуску, країни-виробника, кількості в упаковці та від інших нюансів. Замовити препарат в Україні в SteroidShopUA можливо в онлайн-режимі, заповнивши спеціальну форму. 

Як стероїд впливає на організм людини:

  • швидкий набір сухої та якісної м'язової маси;
  • підвищення рівня витривалості при різноманітних силових навантаженнях;
  • зріст м'язів та набуття їхньої рельєфності та щільності;
  • зміцнення кісткового скелета;
  • спалювання зайвих жирових відкладень;
  • підвищення продуктивності в заняттях спортом.

Саме завдяки таким ефектам фармакологічний засіб настільки популярний серед спортсменів різних напрямків. 

Купити Methandrostenolone в Україні з доставкою

Купити метандростенолон у Києві рекомендується на сайті Steroid Shop UA. Наш інтернет-магазин пропонує широкий спектр продукції для спортсменів: анаболічні стероїди, різноманітні препарати, вітаміни, ліки для післякурсової терапії. Ціна вказана в описі до товару. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни (відправлення організується в робочий час, в день отримання заявки від покупця). Для замовлення продукту зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном або ж заповніть онлайн-заявку на платформі. 

Дисклеймер

Використання лікарських засобів та медичних виробів потребує обов'язкової консультації з лікарем та ознайомлення з інструкцією. Інструкція містить докладну інформацію про дозування, спосіб застосування та можливі побічні ефекти. Необхідність консультації з лікарем та ознайомлення з інструкцією пов'язана з унікальними особливостями кожного лікарського засобу та протипоказаннями.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Самолікування може призвести до небажаних наслідків здоров'я. Неправильний вибір лікарського засобу, неправильне дозування або недотримання режиму прийому можуть спричинити небажані побічні ефекти та навіть погіршити стан здоров'я. Тому не рекомендується займатися самолікуванням та завжди проконсультуватися з лікарем. Здоров'я – це найцінніше, що у нас є, і ми маємо піклуватися про нього правильно.