Модні тенденції дощовиків для жінок: що нового цього сезону

Модні тенденції дощовиків для жінок: що нового цього сезону

Колекції сучасних дизайнерів обов’язково включають дощовик, як стильний і комфортний елемент повсякденного одягу. Враховуючи особливості створення моделі для захисту від негоди, сьогодні можна купити купити жіночий дощовик для жінок з різними типами фігури. Плюс: особлива увага приділяється кольоровому оформленню. Є моделі звичних відтінків (сірий, зелений, чорний) або неординарних (рожевий, салатовий). Плюс: можна замовити варіанти з індивідуальним декоруванням. В тренді лаконічність та стиль, що підходить для створення комфортного міського образу. 

Сучасні моделі дощовиків

Вибираючи жіночий дощовик, стилісти радять звернути увагу на наступні моделі:

  • довгі варіанти, які стилізовані під плащі або тренчі (важливий момент: під таку модель потрібно правильно підібрати взуття; в ідеалі, орієнтуватися на короткі чоботи на високій платформі);

  • пончо (це – універсальний дощовик, який вдало виглядає з будь-яким стилем одягу; виступає цікавим рішенням у поєднанні з джинсами та рюкзаком, що допомагає звільнити руки та покращує комфорт пересування по місту);

  • модель прямого крою (підходить для створення романтичного або повсякденного образу; є можливість підібрати яскраві варіанти з напівпрозорого матеріалу, або, навпаки, вибрати дощовики темних кольорів з щільного нейлону). 

Враховуючи популярність, сьогодні можна купити дитячий дощовик в одному стилі з жіночою моделлю. Підхід допоможе в створенні family look. Плюс: є можливість підібрати універсальні варіанти, які підійдуть, як для створення міського образу, так і для прогулянок поза містом. 

Особливості вибору

Купуючи модель для жінок, так як і чоловічий дощовик, потрібно розібратися з особливостями виконання. Обов’язковий момент – якість, яка залежить від матеріалу та фурнітури. Популярною тканиною для створення дощовиків виступає нейлон. Від не пропускає вологу і захищає навіть від сильного вітру. Також, є можливість придбати дощовики з сучасних полімерних матеріалів, які добре витримують механічне навантаження. 

В нашому інтернет-магазині можна знайти цікаві пропозиції. Плюс: оперативна доставка по Україні з залученням надійних транспортних компаній. Розібратися з особливостями оформлення замовлення допоможуть наші оператори (контакти на головній сторінці).